• Wyniki gminnych zawodów w koszykówce!

• Za nami gminne zawody w minikoszykówce i koszykówce dziewcząt i chłopców. Emocji oraz prezentacji wysokich umiejętności podczas gry nie brakowało. Wśród naszych reprezentantów awans do zawodów powiatowych wywalczyli chłopcy w starszej grupie: Hubert Klejdysz, Kacper Szpil, Oskar Nabielec, Kacper Stachoń, Jakub Liszka, Wiktor Stec. Gratulacje dla naszych koszykarek i koszykarzy, a zwycięzcom życzymy powodzenia na kolejnym etapie rozgrywek!

• OFERTA SZKOLEŃ I WARSZTATÓW DLA RODZICÓW

• W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym chcemy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą warsztatów, szkoleń realizowanych przez naszą Poradnię. Skierowana jest ona do szkół, dzieci i ich rodziców.

Udział w warsztatach możliwy jest po wcześniejszym złożeniu wniosku w sekretariacie. Wzory znajdą Państwo w zakładce "Druki do pobrania"

Zapraszamy do udziału!