• Zawody w mini koszykówce i koszykówce.

• Za nami gminne zawody w mini koszykówce i koszykówce rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W grupie młodszej triumfowali uczniowie z Rajbrotu. W grupie starszej dziewczęta musiały ustąpić pola rywalom, natomiast chłopcy wynikiem 16:2 zwyciężyli i tym samym zapewnili sobie awans do zawodów powiatowych. Gratulujemy!

• Konkursy Bożonarodzeniowe

• Nowa galeria Konkursy Bożonarodzeniowe została dodana do albumu fotograficznego

Podczas  świątecznego spotkania na sali gimnastycznej, które uroczyście rozpoczęła pani Dyrektor  Danuta Szot,  nastąpiło podsumowanie licznych konkursów organizowanych w naszej szkole.

W ramach XII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła” , zostały zorganizowane konkursy plastyczne dla trzech grup wiekowych klasy I-III, IV-VI i VII-VIII  pod hasłem:                                        „ Bezpieczeństwo w drodze do i ze szkoły pieszych i rowerzystów” i  „ Z  odblaskami mi do twarzy- projekt plecaka odblaskowego”. W  ramach tego programu zorganizowany został również Turniej Wiedzy o Ruchy Drogowym dla klas V- VIII.  Organizatorami konkursów tej edycji były panie: Katarzyna Bazarnik, Urszula Trojanowska, Magdalena Malaga, Joanna Zych.

Wszyscy laureaci tych konkursów otrzymali piękne dyplomy i nagrody .

Następnym konkursem był konkurs matematyczny, organizowany panią Anetę Pannę-Piotrowską pod hasłem: „Matematyczny kalendarz adwentowy”,  który polegał na rozwiązywaniu  zadań o tematyce świątecznej.  Spośród oddanych zadań, wylosowano 15 nagród dla uczestników konkursu.

Kolejnymi konkursami były konkursy świąteczne organizowane przez panie Urszulę Trojanowską i Katarzynę Bazarnik  dla klas IV-VI i VII-VIII na  „Świąteczny wystrój klas” i „Szkolny Przegląd Kolęd  i Pastorałek”, organizowany przez panią Małgorzatę Wiśniowską i Katarzynę Bazarnik. W przeglądzie udział brały zespoły klasowe, soliści i duety.

Wszystkim laureatom świątecznych konkursów  wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Pozostali uczestnicy również otrzymali upominki za udział w konkursach.

Następnie  laureaci konkursu muzycznego zaprezentowali swoje utwory. Do repertuaru kolęd dołączył również chór szkolny pod kierunkiem pani Małgorzaty Wiśniowskiej.

Pod koniec spotkania pani Dyrektor  złożyła wszystkim zgromadzonym piękne świąteczne  życzenia.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Tekst: Katarzyna Bazarnik

Foto: Bogdan Struzik